Naprawa dachów Usługi dekarskie Remonty dachów Odśnieżanie dachów

Remonty dachów

Naprawy główne i remonty Warszawa

 usuwanie starej papy

Usługi napraw i remontów dekarskich

Ursynów, Żoliborz, Legionowo, Bielany, Stare Miasto, Wilanów, Izabelin, Natolin, Marki, Zielonka, i inne dzielnice Warszawy to podstawowy obszar działania naszych brygad.

Zużywanie się dachu przez czynniki atmosferyczne i uszkodzenia sezonowe to podstawowa przyczyna destrukcji wpierw: pokrycia dachowego a następnie obróbek blacharskich okapów, obróbek okien połaciowych-dachowych, aż wreszcie uszkodzeń konstrukcji więźby dachowej.

Kiedy nie ma już możliwości zapewnienia szczelności i ochronnej funkcji budynku przez dach, przychodzi czas na remont dachu. Nasza firma specjalizuje się w okresowych remontach i kapitalnych renowacjach dachów. Remontujemy dachy wszystkich rodzajów i konstrukcji. Włacznie z dachami zabytkowymi, które należy odnowić zgodnie ze sztuką dekarską i materialami jakie były używane kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu.

Przygotowanie remontu dachu poprzedzone jest przygotowaniem projektu budowlanego remontu, i obejmuje demontaż starego dachu, często z dekonstrukcją więźby, odbudową wieńców okalających ściany. Prace są prowadzone zgodnie z harmonogramami zawartymi w umowie. 

Naprawiamy i remontujemy dachy płaskie pokryte papą termozgrzewalną, na budynkach wielorodzinnych. Podejmujemy się remontów dachów na budynkach jednorodzinnych, dachów pokrytych blachą ocynkowaną, skośnych krytych dachówką, oraz przebudową pod dachy zielone. Często obok prac dekarskich są wykonywane remonty tarasów.

Komentarze   0


Firma remontowo - naprawczo - dekarska
IZOPRO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług remontowo-naprawczo-budowlanych. Ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji konstrukcji dachowych, wykonaniu nowych dachów, we wszystkich technikach, łącznie z dachami zielonymi i naprawą dachów zabytkowych.

Grupa dekarska IZOPRO
tel. 22 354 67 74
tel. kom.604-260-209
02-972 Warszawa
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51

Zgłoszenia zleceń dekarskich
 folia EPDM


Realizujemy ekspresowo

  • Odśnieżanie dachów
    Prowadzimy także usługi usuwania [ usuwanie śniegu, obijanie sopli]
  • Remonty dachów
    Naprawy główne i remonty [ izolacja dachów, folia EPDM]

Tagi

warszawa usuwanie starej papy izolacja dachów folia epdm usuwanie eternitu sprawdzanie szczelności wymiana belek stropowych impregnacja dźwigarów dachowych