Naprawa dachów Usługi dekarskie Remonty dachów Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów

Prowadzimy także usługi usuwania ekspresowe odśnieżanie

 odśnieżanie dachu

Przygotowanie do odśnieżania 

Pogoda, a ściślej prognoza pogody, zapowiedzi opadów śniegu, nie mogą być jedynym sygnałem do preparacji usuwania śniegu z powierzchni dachu. Odśnieżane musi być zaplanowane i ujęte w harmonogramie czynności, które muszą być zrealizowane dokładnie wtedy śnieg układa się w warstwy na dachu.

Prowadzimy ekspresowe i tanie odśnieżanie dachów

Komentarze   0


 usuwanie śniegu

Na czym polega przygotowanie do odśnieżania?

Warto przewidzieć jaka będzie reakcja zimowa budynku w strefie geograficznej. Oczywiście architekci projektują odpowiednio dach budynku. Inaczej w strefie górskiej inaczej w pustynnej o małym natężeniu opadów. Jest to wstęp do skutecznego usunięcia czapy śnieżnej. 

 

Ponadto dach wyposażony w tzw.rozbijacze, z odpowiednim kątem nachylenia połaci, w naturalny, grawitacyny sposób pozbywa się obciążenia. Ważnym jest to, czy powierzchnia dachu, gont, dachówka, papa bitumiczna, blachodachówka - są gładkie czy nieco chropowate. Zjazd łachy śnieżnej po śliskiej powierzchni nastąpi napewno wcześniej!

Komentarze   2

Kolejnym ważnym elementem tradycyjnych metod są powszechnie znane narzędzia. Łopata do odśnieżania, zgarniacze śniegu, kilof do rozbijania lodu, młotki do obijania sopli. Do tego niezbędny jest niekiedy sprzęt dekarski aby wyjść na dach i bezpiecznie z niego zejść. Liny zabezpieczające odśnieżaczy przed upadkiem z dachu. Na wyposażeniu ekip są także specjalne buty atypoślizgowe z ociepleniem.

Zgłoszenia zleceń dekarskich
 obijanie sopli


Realizujemy ekspresowo

  • Odśnieżanie dachów
    Prowadzimy także usługi usuwania [ usuwanie śniegu, obijanie sopli]
  • Remonty dachów
    Naprawy główne i remonty [ izolacja dachów, folia EPDM]

Tagi

ekspresowe odśnieżanie odśnieżanie dachu usuwanie śniegu obijanie sopli naprawy po-zimowe zimowy serwis dekarski montaż rozbijaczy śniegowych